Strona Główna / Home Page Marina Mokotów II


Witamy na stronie apartamentu M&R Marina Mokotów II. Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą. Tym razem proponujemy apartament na terenie strzeżonego osiedla w otoczeniu zieleni. Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży salon z aneksem kuchennym, oraz nastrojową sypialnię.   Aneks kuchenny to tak naprawdę w pełni wyposażona kuchnia. W sypialni oddajemy do dyspozycji łoże małżeńskie, a w salonie rozkładaną sofę. Nasz apartament sprawdzi się zarówno w przypadku zakochanych, jak i zapracowanych biznesmenów wracających do pokoju po całym dniu pracy. Wystarczy miejsca zarówno na czulości, jak i do gry w brydża po godzinach pracy.​Welcome to the website of the M&R Marina Mokotów II  apartment. We are happy that
You were interested in our offer. We are proud to introduce an apartment in the guarded housing estate, surrounded by the greennery. We provide a large living room with a kitchenette, and a romantic bedroom. The kitchenette is in fact a fully equipped kitchen. We provide a double bed in the bedroom and a sofa bed in the living room.
Our apartment will be the proper one both for lovers and
busy businessmen returning to their room after a day's work. The place is sufficient both on the sensitivity and for playing bridge after the working hours.


Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł, że jesteś u siebie. Nasza zasada brzmi: prywatność którą daje dom.

We do all the best to make you feel like at home Our rule is: Privacy that comes from home.