Strona Główna / Home Page Mokka Konstruktorska


Witamy na stronie apartamentu M&R Mokka Konstruktorska. Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą. Tym razem proponujemy apartament w sercu biznesowego Mokotowa. Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży salon z aneksem kuchennym, oraz nastrojową sypialnię.   Aneks kuchenny to tak naprawdę w pełni wyposażona kuchnia. W sypialni oddajemy do dyspozycji łoże małżeńskie, a w salonie rozkładaną sofę. Nasz apartament sprawdzi się zarówno w przypadku zakochanych, jak i zapracowanych biznesmenów wracających do pokoju po całym dniu pracy. Wystarczy miejsca zarówno na czulości, jak i do gry w brydża po godzinach pracy.​Welcome to the website of the M & R Mokka Konstruktorska  apartment. We are happy that
You were interested in our offer. This time, we propose an apartment in the heart of business Mokotow. At our disposal guests are given a large living room with a kitchenette, and a romantic bedroom. The kitchenette is really a fully equipped kitchen. In the bedroom we provide a marriage bed and a sofa bed in the living room.
Our apartment will work both for lovers and those in love
busy businessmen returning to their room after a day's work. It is enough to place both on the sensitivity and to play bridge after working hours.


Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł, że jesteś u siebie. Nasza zasada brzmi: prywatność którą daje dom.

We do all the best to make you feel like at home Our rule is: Privacy that comes from home.