Strona Główna / Home Page Mokka Konstruktorska


Witamy na stronie apartamentu M&R Mokka Konstruktorska. Cieszymy się, że zainteresowałeś się naszą ofertą. Tym razem proponujemy apartament w sercu biznesowego Mokotowa. Do dyspozycji naszych gości oddajemy duży salon z aneksem kuchennym, oraz nastrojową sypialnię.   Aneks kuchenny to tak naprawdę w pełni wyposażona kuchnia. W sypialni oddajemy do dyspozycji łoże małżeńskie, a w salonie rozkładaną sofę. Nasz apartament sprawdzi się zarówno w przypadku zakochanych, jak i zapracowanych biznesmenów wracających do pokoju po całym dniu pracy. Wystarczy miejsca zarówno na czulości, jak i do gry w brydża po godzinach pracy.​Welcome to the website of the M & R Mokka Konstruktorska  apartment. We are happy that
You were interested in our offer. We are proud to introduce an apartment in the heart of business Mokotow. We provide a large living room with a kitchenette, and a romantic bedroom. The kitchenette is in fact a fully equipped kitchen. We provide a double bed in the bedroom and a sofa bed in the living room.
Our apartment will be the proper one both for lovers and
busy businessmen returning to their room after a day's work. The place is sufficient both on the sensitivity and for playing bridge after the working hours.


Dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł, że jesteś u siebie. Nasza zasada brzmi: prywatność którą daje dom.

We do all the best to make you feel like at home Our rule is: Privacy that comes from home.